Jak pomáháme rozvíjet kvalitní služby Auto Jeremiášova

Odborným IT supportem

AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. je autorizovaný prodejce a servis vozů značek Kia, Mazda, Mitsubishi a specializovaný servis značek Toyota a Lexus. Kromě prodeje nových i ojetých vozů se zaměřují na zvyšování kvality a odbornost při servisování a prodeji vozů. Svým klientům nabízí komplexní služby od standardních servisních prohlídek, přes přezutí pneumatik, diagnostiku až po náročné opravy havarovaných vozů ve vlastní klempířské dílně a lakovně.

Časté výpadky a neflexibilní IT support brzdí firmu

Platí to v kterémkoli oboru, že pokud vám poskytovatel IT služeb nedodává odpovídající support, brzdí to rozvoj firmy a vaši zákazníci odcházejí ke konkurenci. Infrastruktura nebyla dokonalá a časté výpadky systému narušovaly příjem nových zakázek a komunikaci se zákazníky. Předchozí poskytovatel IT nabízel jen omezený, neflexibilní support 8x5, což vedlo AUTO JEREMIÁŠOVA k vyhlášení výběrového řízení na nového poskytovatele IT služeb.

Moderní infrastruktura je základem pro rozvoj

Naše spolupráce s AUTO JEREMIÁŠOVA začala, jako již tradičně, dokumentací infrastruktury, prověřili jsme monitoring i zálohování. Na základě toho vznikl od našich IT specialistů nový návrh infrastruktury. Prodejce vozů získal spolehlivou a rychlou infrastrukturu, včetně moderního softwaru. Díky migraci emailového řešení a Office do cenově výhodného Microsoft 365 od ČMIS byl tento přechod také ekonomicky efektivní. Navíc teď mají podporu odborníků na IT k dispozici 24/7, kteří nikdy nespí a udrží systém v chodu. Hlavním přínosem pro AUTO JEREMIÁŠOVA však byla inovace prostředí, díky moderním a rychlým serverům, které výrazně zkracují dobu potřebnou pro zálohování, a tím zvyšují bezpečnost dat. Společnost se tak může věnovat rozvoji svých služeb a péči o své zákazníky.

Auto Jeremiášova

Získejte i vy více času na rozvoj své firmy. Naši odborníci na Správu IT jsou nejlepší podporou pro vaši společnost. Neváhejte se s námi poradit, jak konkrétně můžeme pomoci právě vám.

Jak spolupráci s ČMIS hodnotí AUTO JEREMIÁŠOVA?

“Jsme odborníci na prodej a servis vozů vybraných značek. Fungujeme na informačním systému Altus Vario a IS Caris. IT ale není naše parketa. Proto jsme rádi, že jsme si na správu IT vybrali odborníky, na které se můžeme spolehnout. ČMIS poskytuje řadu kvalitních lidí, kteří své práci rozumí a dokáží poradit, třeba i s tím, když je něco ekonomicky výhodnější. My tak můžeme rozvíjet to, co nám jde nejlíp – profesionální služby a péči o zákazníky.”
Vojtěch Kašák, ředitel poprodejních služeb AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.
Přečtěte si další studie

Jak s agenturou Skřivánek spojujeme lidi po celém světě

Přečíst studii

Jak pomáháme rozvíjet kvalitní služby Auto Jeremiášova

Přečíst studii

Jak pomáháme BSC šetřit za Microsoft 365

Přečíst studii
Více studií

Aby vaše IT fungovalo jak má, ozvěte se ČMIS.

* Vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí
Děkujeme, za Váš zájem. Poslali jsme Vám email.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.