Jak pomáháme rozvíjet kvalitní služby Auto Jeremiášova

Odborným IT supportem

AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. je autorizovaný prodejce a servis vozů značek Kia, Mazda, Mitsubishi a specializovaný servis značek Toyota a Lexus. Kromě prodeje nových i ojetých vozů se zaměřují na zvyšování kvality a odbornost při servisování a prodeji vozů. Svým klientům nabízí komplexní služby od standardních servisních prohlídek, přes přezutí pneumatik, diagnostiku až po náročné opravy havarovaných vozů ve vlastní klempířské dílně a lakovně.

Časté výpadky a neflexibilní IT support brzdí firmu

Platí to v kterémkoli oboru, že pokud vám poskytovatel IT služeb nedodává odpovídající support, brzdí to rozvoj firmy a vaši zákazníci odcházejí ke konkurenci. Infrastruktura nebyla dokonalá a časté výpadky systému narušovaly příjem nových zakázek a komunikaci se zákazníky. Předchozí poskytovatel IT nabízel jen omezený, neflexibilní support 8x5, což vedlo AUTO JEREMIÁŠOVA k vyhlášení výběrového řízení na nového poskytovatele IT služeb.

Moderní infrastruktura je základem pro rozvoj

Naše spolupráce s AUTO JEREMIÁŠOVA začala, jako již tradičně, dokumentací infrastruktury, prověřili jsme monitoring i zálohování. Na základě toho vznikl od našich IT specialistů nový návrh infrastruktury. Prodejce vozů získal spolehlivou a rychlou infrastrukturu, včetně moderního softwaru. Díky migraci emailového řešení a Office do cenově výhodného Microsoft 365 od ČMIS byl tento přechod také ekonomicky efektivní. Navíc teď mají podporu odborníků na IT k dispozici 24/7, kteří nikdy nespí a udrží systém v chodu. Hlavním přínosem pro AUTO JEREMIÁŠOVA však byla inovace prostředí, díky moderním a rychlým serverům, které výrazně zkracují dobu potřebnou pro zálohování, a tím zvyšují bezpečnost dat. Společnost se tak může věnovat rozvoji svých služeb a péči o své zákazníky.

Auto Jeremiášova

Získejte i vy více času na rozvoj své firmy. Naši odborníci na Správu IT jsou nejlepší podporou pro vaši společnost. Neváhejte se s námi poradit, jak konkrétně můžeme pomoci právě vám.

Jak spolupráci s ČMIS hodnotí AUTO JEREMIÁŠOVA?

“Jsme odborníci na prodej a servis vozů vybraných značek. Fungujeme na informačním systému Altus Vario a IS Caris. IT ale není naše parketa. Proto jsme rádi, že jsme si na správu IT vybrali odborníky, na které se můžeme spolehnout. ČMIS poskytuje řadu kvalitních lidí, kteří své práci rozumí a dokáží poradit, třeba i s tím, když je něco ekonomicky výhodnější. My tak můžeme rozvíjet to, co nám jde nejlíp – profesionální služby a péči o zákazníky.”
Vojtěch Kašák, ředitel poprodejních služeb AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o.
Přečtěte si další studie

Kompletní managed IT infrastruktura pomáhá rozvoji businessu v Euromedii

Přečíst studii

Jak jsme u klienta vyřešili dramatické zpomalení dotazů

Přečíst studii

Zetor si vybral ČMIS jako jednoho z partnerů pro digitalizaci

Přečíst studii
Více studií

Aby vaše IT fungovalo jak má, ozvěte se ČMIS.

* Vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí
Děkujeme, za Váš zájem. Poslali jsme Vám email.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.