Jak pomáháme Finshape šetřit za Microsoft 365

Nejlepší ceny díky partnerství s Microsoft

Společnost Finshape je největší bankovní softwarehouse v ČR zabývající se vývojem a dodávkou SW pro finanční instituce. Svá řešení přitom dodávají do celého světa. Jedná se především o produkty a rozhraní pro bankovní systém MIDAS, napojení na platební systémy a systémy pro správu platebních karet. Pražskou společnost Finshape aktuálně doporučuje i prestižní report Gartner Market Guide for Digital Banking Platforms jako jednoho z nejlepších dodavatelů digitálních bankovních platforem. 

Omnikanálové digitální bankovnictví budoucnosti

Digitální transformací bankovnictví se Finshape zabývá již od 90. let a v České republice je jasným lídrem na tomto poli. V rámci dobývání světových trhů spoléhá Finshape na svůj Digital Bank OS, vlastní operační systém pro banky, který například umožní bankám přes API připojit aplikace a služby třetích stran. V rámci interního týmu vývojáři mezi sebou nejvíce využívají Microsoft 365 pro rychlou komunikaci přes emaily, sdílení kalendářů, službu Teams a možnost využívat společných callů, které posouvají vývojáře vpřed.

Úspora díky nejlepší ceně za licence Microsoft 365

Díky našemu direct partnerství pro poskytování služeb Microsoft 365 jsme schopni poskytovat Finshape Microsoft 365 za nejnižší ceny na trhu. Tak může společnost využívající desítky licencí pro své vývojáře ušetřit nečekaně spoustu peněz na provoz a investovat je například do novějšího hardwaru. Nástavbou je od nás správa a konzultace v rámci nastavení a provozu, ale i při výběru správných licencí. Naši zákazníci mají k dispozici podporu technického centra 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou se tak soustředit na prioritní úkoly.

Banking software od Finshape


Získejte i vy nejvýhodnější cenu na licence Microsoft 365. Vaše společnost se díky kvalitní podpoře nebude muset starat o zřízení, migraci ani jejich správu a může se soustředit na to podstatné. Neváhejte se s námi poradit, jak konkrétně můžeme pomoci právě vám.

Jak spolupráci s ČMIS hodnotí Finshape?

“Nabídka od ČMIS, se kterou k nám přišli, byla výrazně nejlevnější na trhu. Bylo příjemné zjistit, kolik může naše firma ušetřit každý měsíc. Často nejnižší cena znamená, že se to projeví někde jinde, ale ČMIS nabízí k licencím a plánům ještě i kvalitní support technického oddělení, což nám ušetří spoustu práce a starostí, takže se můžeme věnovat vývoji nových bankovních softwarů budoucnosti.”
Jan Nepraš, CTO Finshape

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

Přečtěte si další studie

Hosting ERP SAP HANA pro našeho klienta Metalcom

Přečíst studii

Klient ve vendor-lockinu? Dokázali jsme pomoct, i když jsme neviděli do interního systému a ušetřili miliony

Přečíst studii

Kompletní managed IT infrastruktura pomáhá rozvoji businessu v Euromedii

Přečíst studii
Více studií

Aby vaše IT fungovalo jak má, ozvěte se ČMIS.

* Vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí
Děkujeme, za Váš zájem. Poslali jsme Vám email.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.