Pomáháme odbavit 200 zakázek denně v AUTO JAROV

S důrazem na bezpečí dat

Největší autocentrum a prodejna nových i ojetých vozů v České republice AUTO JAROV prošla od roku 1993, kdy zahájila svůj provoz v prostorách tehdejší Mototechny na Jarově, dlouhou cestu vpřed. Během několika let se prodej a servis vozů ŠKODA rozšířil také o další značky patřící do koncernu Volkswagen Group, časem do své nabídky přidali také značku Honda a její prodej vozů, motocyklů, motorových strojů a zahradní techniky. V roce 2013 otevřeli svou druhou pobočku v Kunraticích.

Zrychlili jsme HELIOS Green

Servisní zázemí AUTO JAROV svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. Autorizovaný servis musí reportovat výrobci náhradní díly a práci použitou na příslušnou opravu. Komunikace s výrobcem zahrnuje různé úkoly od posílání papírových dokumentů až ke komunikaci typu B2B mezi oběma informačními systémy. 

HELIOS Green je pro dealery perspektivním řešením jejich potřeb v oblasti implementace, provozování a rozvoje firemního informačního systému, pokrývá nejen oblast servisu, ale i prodej nových a ojetých vozů, půjčovnu aut, celou ekonomickou oblast, sklady, péči o zákazníky (CRM), oblast lidských zdrojů a všechny procesy probíhající ve společnosti. Zahrnuje i škálovatelnou úroveň manažerského vyhodnocování a provázanost na další specializované moduly.

Zapojení do monitoringu ČMIS umožnilo AUTO JAROV soustředit se na prodej

V AUTO JAROV jsme provedli analýzu stavu nastavení IT. Bylo potřeba vytvořit základní dokumentaci, zapojení do našeho monitoringu, stanovení eskalačních plánů a postupů a vytvoření backup plánů pro zálohování. Vycházeli jsme z principů při provozu HELIOS Green – aby systém chodil rychle, bylo správné nastavení SQL, zálohování bylo rychlejší a diagnostika běžela permanentně. Díky tomu se nám podařilo nastavit funkční IT, které dává lidem z AUTO JAROV prostor věnovat se prodeji vozů a dalších služeb, které umí nejlépe.


Větší podpora stávajících IT týmů

Podařilo se nám dosáhnout funkčního řešení IT bez potřeby měnit nebo nahrazovat stávající tým IT. Nerušíme lokální IT, ale rozšiřujeme jejich řady a svou expertízou jim pomáháme hledat taková řešení, aby vše skvěle fungovalo. 


Nové technologie a správné nastavení propojení systémů prodejce s těmi od výrobce, či dodavatele náhradních dílů, umožňuje firmám nabízejícím prodej a servis vozů věnovat se svému businessu, rozvíjet příležitosti a budovat silnou značku.


Jak spolupráci s ČMIS hodnotí AUTO JAROV? 

“Jsme největší autocentrum v ČR. Každý den řešíme stovky zakázek pro servis a denně prodáme desítky vozů. Stabilní systém je pro nás stěžejní a výrazně nám šetří starosti i práci. Zrychlení systému HELIOS Green, které pro nás experti z ČMIS zařídili, bylo to nejlepší, co se nám mohlo stát. Je vidět, že se systémem mají bohaté zkušenosti a dokáží ho nastavit přesně podle našich potřeb.”
‍Martin Kulhánek, provozní ředitel AUTO JAROV
http://www.autojarov.cz

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

Přečtěte si další studie

Hosting ERP SAP HANA pro našeho klienta Metalcom

Přečíst studii

Klient ve vendor-lockinu? Dokázali jsme pomoct, i když jsme neviděli do interního systému a ušetřili miliony

Přečíst studii

Kompletní managed IT infrastruktura pomáhá rozvoji businessu v Euromedii

Přečíst studii
Více studií

Aby vaše IT fungovalo jak má, ozvěte se ČMIS.

* Vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí
Děkujeme, za Váš zájem. Poslali jsme Vám email.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.