Jsme ČMIS

Tohle je náš tým

Naše mise

Zbavit firmy starostí s informačními technologiemi

Aby se mohly věnovat v klidu své práci.
17 let
Působíme na českém trhu
223
Spokojených zákazníků

Experti

Jsme odborníci na spolehlivé servery, sítě a bezpečnost.

Martin Koutek

Linux administrator
Koutek je naše nejčerstvější posila na pozici systémového administrátora. S Linuxem začal již na střední škole a během studia nabral i první pracovní zkušenosti. Svět IT ho pak pohltil natolik, že přešel na střední školu Educanet, kde také odmaturoval. Martinova cesta vedla nejprve do společnosti THINline, kde působil jako Linux System Administrator. Pak se ale začal rozhlížet po nových příležitostech a tak skončil u nás ve ČMIS. “Ze všeho nejvíc mě baví vymýšlení infrastruktury a vůbec celého systému, řešení chyb a hledání nových výzev a proto jsem ve ČMISu. Líbí se mi celková vize firmy a ambice stát se jedním z největším domácích hráčů na poli hostingových služeb. Ačkoliv to může znít jako klišé, ve ČMIS jsou fajn lidé a otevřené prostředí, kde může každý přijít s vlastními nápady”
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Technici

Spolehliví a vstřícní

Jaroslav Krhovský

IT technik
Jaroslav má dlouholeté zkušenosti s navrhováním síťových řešení. Často ho můžete potkat přímo u zákazníka, kde navrhuje On-Premise sítě, infrastrukturu, cílové stanice, ale především pokrytí Wi-Fi signálem. Umí jednat s lidmi, dokáže naslouchat a rozumí potřebám zákazníka. Vždy přichází s překvapivým řešením – to je pro něj ta největší výzva. Jaroslav řeší projekty vždy od začátku, až do konce, a proto se na něj můžete obrátit s jakýmkoli dotazem. Ve ČMIS ho nejvíc baví práce s lidmi, kteří jsou odborníci a rozumí své práci. 
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Barbora Bartošová

Junior IT specialist
Bára je srdcem našeho Helpdesku. Připravuje ostatním technikům tasky, aby všechno běželo jako po másle. Nejvíc ji ale baví vytvářet virtuálky a nové servery. Až budete příště posílat své požadavky na náš Helpdesk, Bára bude první, která je uvidí. Její hlavní starostí je zajišťovat svižný chod PC serverů, na kterých stojí byznys našich klientů. Vedle toho má na starosti ještě monitoring přes Zabbix a dokáže tak vyřešit problémy ještě dříve, než se stihnou projevit.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Obchod a marketing

Lidé, díky kterým ČMIS dobře funguje.

Petr Bárta

Commercial director
Petr Bárta je rocker a motorkář, který nově doplnil náš tým ve @ČMIS coby obchodní ředitel. Přes 20 let pracoval v telekomunikacích, z toho 12 let ve Vodafonu. Zde vedl tým lidí a staral se o největší klienty, jako jsou KKCG, CPI nebo Madeta. A nakonec vyměnil korporát za daleko menší kolektiv. Velkou roli ve výběru hrála naše celková vize, stejně jako daleko větší důraz na technologie, a to nejen serverová a cloudová řešení. Je zkrátka super slyšet, že se u nás někdo s tak obrovskými zkušenostmi může posouvat dál. Petr vedl celé oddělení a staral se o byznysové projekty, návrhy systémů pro obchod, zlepšení zákaznické péče i mentoring lidí v týmu. To vše využije i u nás ve ČMIS, kde se do obchodní stránky nyní pořádně obouváme. Náš tým se tak rozrůstá, a to nejen z hlediska vývoje, ale i byznysu. Možná i proto, že se nám daří spojit pohodové prostředí se specializací na nejmodernější technologie – a přilákat tak mladou krev i ostřílené specialisty, kterým práce v korporátu už neměla co nabídnout.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Kristýna Kraftová

Office manager
Kristýna je přísně pořádná a vždy ví, kde co je. Ráda komunikuje se zákazníky. Pečuje o návštěvy i zaměstnance tak, aby se všichni ve firmě cítili co nejlépe. Na ČMIS si nejvíce cení motivačního přístupu vedení společnosti a možnosti zvyšování vlastní kvalifikace. Kristýna je vždy příjemná, spojí vás se správným specialistou a připraví tu nejlepší kávu pod sluncem. 
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Radek Votruba

Senior Business Development Manager
Radek na pozici Business Development Managera řeší v první řadě pomoc klientům a rozvoj obchodu. Sám ale říká, že je pro něj důležité budovat vztah se zákazníky a psát příběhy se šťastným koncem. S prodejem má bohaté zkušenosti z řady oborů, snaží se dívat na problémy z pohledu klienta, je trpělivým motivátorem a průvodcem potřebnou změnou. S jeho pomocí opouští klienti s lehkostí svůj status quo. Zásadní vlastností Radka je smysl pro fair play. Soustředí se na to, aby přinesl na stůl reálná čísla a vizi budoucího stavu. Neváhejte se na něj obrátit vždy, když potřebujete identifikovat úspory a optimalizace v rámci vašeho stávajícího IT řešení a získat výhody pro vaši firmu.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Václav Jirsa

Business Development Specialist
Vašek je odborníkem na komunikaci a analýzu potřeb zákazníka. Dokáže vyslechnout vaše požadavky a navrhnout optimální řešení. Pomáhá firmám efektivně nastavit stávající i nové služby za férovou cenu. S klienty je nonstop součinný v jakékoliv komunikaci a zvládá i nestandardní situace. Spolupráce, vstřícnost kolegů a dostupnost nejmodernějších technologií, které mu usnadňují práci odkudkoliv, to jsou důvody, proč si váží práce ve ČMIS.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Adam Makovský

Business Development Specialist
Adam pomáhá zákazníkům získávat užitečné informace o aktuálním dění v IT. Rád navazuje a rozvíjí kontakt s lidmi, u kterých vidí potenciál. ČMIS splňuje jeho představu ideální firmy – dává mu volnou ruku v pracovním rozvoji, nezaplatitelné rady zkušenějších kolegů i peníze a čas na rozvoj jeho oblíbených aktivit, jako je cestování, fitness a fotografování.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Chcete s námi pracovat?

Napište nám
Přečtěte si, jak pomáháme

Pomohli jsme PRESCO GROUP ušetřit peníze za licence Office 365 a zrychlili jejich systém o 50 %

Přečíst studii

Jak s agenturou Skřivánek spojujeme lidi po celém světě

Přečíst studii

Jak pomáháme rozvíjet kvalitní služby Auto Jeremiášova

Přečíst studii