Jsme ČMIS

Tohle je náš tým

Naše mise

Zbavit firmy starostí s informačními technologiemi

Aby se mohly věnovat v klidu své práci.
17 let
Působíme na českém trhu
223
Spokojených zákazníků

Experti

Jsme odborníci na spolehlivé servery, sítě a bezpečnost.

Technici

Spolehliví a vstřícní

Jaroslav Krhovský

IT technik
Jaroslav má dlouholeté zkušenosti s navrhováním síťových řešení. Často ho můžete potkat přímo u zákazníka, kde navrhuje On-Premise sítě, infrastrukturu, cílové stanice, ale především pokrytí Wi-Fi signálem. Umí jednat s lidmi, dokáže naslouchat a rozumí potřebám zákazníka. Vždy přichází s překvapivým řešením – to je pro něj ta největší výzva. Jaroslav řeší projekty vždy od začátku, až do konce, a proto se na něj můžete obrátit s jakýmkoli dotazem. Ve ČMIS ho nejvíc baví práce s lidmi, kteří jsou odborníci a rozumí své práci. 
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Barbora Bartošová

Junior IT specialist
Bára je srdcem našeho Helpdesku. Připravuje ostatním technikům tasky, aby všechno běželo jako po másle. Nejvíc ji ale baví vytvářet virtuálky a nové servery. Až budete příště posílat své požadavky na náš Helpdesk, Bára bude první, která je uvidí. Její hlavní starostí je zajišťovat svižný chod PC serverů, na kterých stojí byznys našich klientů. Vedle toho má na starosti ještě monitoring přes Zabbix a dokáže tak vyřešit problémy ještě dříve, než se stihnou projevit.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Obchod a marketing

Lidé, díky kterým ČMIS dobře funguje.

Kristýna Kraftová

Office manager
Kristýna je přísně pořádná a vždy ví, kde co je. Ráda komunikuje se zákazníky. Pečuje o návštěvy i zaměstnance tak, aby se všichni ve firmě cítili co nejlépe. Na ČMIS si nejvíce cení motivačního přístupu vedení společnosti a možnosti zvyšování vlastní kvalifikace. Kristýna je vždy příjemná, spojí vás se správným specialistou a připraví tu nejlepší kávu pod sluncem. 
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Václav Jirsa

Obchodní reprezentant
Vašek je odborníkem na komunikaci a analýzu potřeb zákazníka. Dokáže vyslechnout vaše požadavky a navrhnout optimální řešení. Pomáhá firmám efektivně nastavit stávající i nové služby za férovou cenu. S klienty je nonstop součinný v jakékoliv komunikaci a zvládá i nestandardní situace. Spolupráce, vstřícnost kolegů a dostupnost nejmodernějších technologií, které mu usnadňují práci odkudkoliv, to jsou důvody, proč si váží práce ve ČMIS.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Adam Makovský

Obchodní konzultant
Adam pomáhá zákazníkům získávat užitečné informace o aktuálním dění v IT. Rád navazuje a rozvíjí kontakt s lidmi, u kterých vidí potenciál. ČMIS splňuje jeho představu ideální firmy – dává mu volnou ruku v pracovním rozvoji, nezaplatitelné rady zkušenějších kolegů i peníze a čas na rozvoj jeho oblíbených aktivit, jako je cestování, fitness a fotografování.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Marek Dvořák

Obchodní manažer
Marek je společenský a rád komunikuje, nicméně když přijde na obchod, tak v první řadě poslouchá potřeby zákazníků a teprve pak hledá to správné řešení, které bude nejvíce vyhovovat. Přestože je stará škola, jak sám říká, moderní technologie a aplikace jsou jeho vášní, baví ho propojovat různé devices, aby spolu komunikovaly, a když to nejde jinak, naprogramuje si vlastní Google Cloud proxinu, aby mohl platit hodinkama. Ozvěte se Markovi, rád vyslechne vaše potřeby a doporučí to nejlepší řešení.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Radek Votruba

Business Development Manager
Radek na pozici Business Development Managera řeší v první řadě pomoc klientům a rozvoj obchodu. Sám ale říká, že je pro něj důležité budovat vztah se zákazníky a psát příběhy se šťastným koncem. S prodejem má bohaté zkušenosti z řady oborů, snaží se dívat na problémy z pohledu klienta, je trpělivým motivátorem a průvodcem potřebnou změnou. S jeho pomocí opouští klienti s lehkostí svůj status quo. Zásadní vlastností Radka je smysl pro fair play. Soustředí se na to, aby přinesl na stůl reálná čísla a vizi budoucího stavu. Neváhejte se na něj obrátit vždy, když potřebujete identifikovat úspory a optimalizace v rámci vašeho stávajícího IT řešení a získat výhody pro vaši firmu.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Chcete s námi pracovat?

Napište nám
Přečtěte si, jak pomáháme

Jak s agenturou Skřivánek spojujeme lidi po celém světě

Přečíst studii

Jak pomáháme rozvíjet kvalitní služby Auto Jeremiášova

Přečíst studii

Jak pomáháme BSC šetřit za Microsoft 365

Přečíst studii