Jsme ČMIS

Tohle je náš tým

Naše mise

Zbavit firmy starostí s informačními technologiemi

Aby se mohly věnovat v klidu své práci.
17 let
Působíme na českém trhu
124
Spokojených zákazníků

Experti

Jsme odborníci na spolehlivé servery, sítě a bezpečnost.

Technici

Spolehliví a vstřícní

Michal Kloubek

Junior IT technik
Michal je odborníkem na Hyper-V, systémy Windows a Android. Specializuje se na programování v PowerShell. Jeho cílem jsou svižné PC a servery pro všechny klienty. Pečuje také o jejich bezpečí ve virtuálním světě. Na ČMIS se mu nejvíce líbí přátelská atmosféra a otevřenost novým nápadům. Cení si zkušených kolegů, kteří umí poradit v každé situaci. Michal je vám k dispozici na helpdesku a potěší vás rychlou analýzou a efektivním řešením požadavků.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Jaroslav Krhovský

IT technik
Jaroslav má dlouholeté zkušenosti s navrhováním síťových řešení. Často ho můžete potkat přímo u zákazníka, kde navrhuje On-Premise sítě, infrastrukturu, cílové stanice, ale především pokrytí Wi-Fi signálem. Umí jednat s lidmi, dokáže naslouchat a rozumí potřebám zákazníka. Vždy přichází s překvapivým řešením – to je pro něj ta největší výzva. Jaroslav řeší projekty vždy od začátku, až do konce, a proto se na něj můžete obrátit s jakýmkoli dotazem. Ve ČMIS ho nejvíc baví práce s lidmi, kteří jsou odborníci a rozumí své práci. 
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Obchod a marketing

Lidé, díky kterým ČMIS dobře funguje.

Kristýna Kraftová

Office manager
Kristýna je přísně pořádná a vždy ví, kde co je. Ráda komunikuje se zákazníky. Pečuje o návštěvy i zaměstnance tak, aby se všichni ve firmě cítili co nejlépe. Na ČMIS si nejvíce cení motivačního přístupu vedení společnosti a možnosti zvyšování vlastní kvalifikace. Kristýna je vždy příjemná, spojí vás se správným specialistou a připraví tu nejlepší kávu pod sluncem. 
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Václav Jirsa

Obchodní reprezentant
Vašek je odborníkem na komunikaci a analýzu potřeb zákazníka. Dokáže vyslechnout vaše požadavky a navrhnout optimální řešení. Pomáhá firmám efektivně nastavit stávající i nové služby za férovou cenu. S klienty je nonstop součinný v jakékoliv komunikaci a zvládá i nestandardní situace. Spolupráce, vstřícnost kolegů a dostupnost nejmodernějších technologií, které mu usnadňují práci odkudkoliv, to jsou důvody, proč si váží práce ve ČMIS.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Adam Makovský

Obchodní konzultant
Adam pomáhá zákazníkům získávat užitečné informace o aktuálním dění v IT. Rád navazuje a rozvíjí kontakt s lidmi, u kterých vidí potenciál. ČMIS splňuje jeho představu ideální firmy – dává mu volnou ruku v pracovním rozvoji, nezaplatitelné rady zkušenějších kolegů i peníze a čas na rozvoj jeho oblíbených aktivit, jako je cestování, fitness a fotografování.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Marek Dvořák

Obchodní manažer
Marek je společenský a rád komunikuje, nicméně když přijde na obchod, tak v první řadě poslouchá potřeby zákazníků a teprve pak hledá to správné řešení, které bude nejvíce vyhovovat. Přestože je stará škola, jak sám říká, moderní technologie a aplikace jsou jeho vášní, baví ho propojovat různé devices, aby spolu komunikovaly, a když to nejde jinak, naprogramuje si vlastní Google Cloud proxinu, aby mohl platit hodinkama. Ozvěte se Markovi, rád vyslechne vaše potřeby a doporučí to nejlepší řešení.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Radek Votruba

Business Development Manager
Radek na pozici Business Development Managera řeší v první řadě pomoc klientům a rozvoj obchodu. Sám ale říká, že je pro něj důležité budovat vztah se zákazníky a psát příběhy se šťastným koncem. S prodejem má bohaté zkušenosti z řady oborů, snaží se dívat na problémy z pohledu klienta, je trpělivým motivátorem a průvodcem potřebnou změnou. S jeho pomocí opouští klienti s lehkostí svůj status quo. Zásadní vlastností Radka je smysl pro fair play. Soustředí se na to, aby přinesl na stůl reálná čísla a vizi budoucího stavu. Neváhejte se na něj obrátit vždy, když potřebujete identifikovat úspory a optimalizace v rámci vašeho stávajícího IT řešení a získat výhody pro vaši firmu.
Linkedin
E-mail
Telefon
Zobrazit více

Chcete s námi pracovat?

Napište nám
Přečtěte si, jak pomáháme

Jak s agenturou Skřivánek spojujeme lidi po celém světě

Přečíst studii

Jak pomáháme rozvíjet kvalitní služby Auto Jeremiášova

Přečíst studii

Jak pomáháme BSC šetřit za Microsoft 365

Přečíst studii