Jak s agenturou Skřivánek spojujeme lidi po celém světě

Výhodná cena a podpora pro Microsoft 365

Společnost Skřivánek je se svými pobočkami v 17 městech ČR největší jazykovou agenturou u nás. Jejich pobočky ale najdete také v dalších 14 zemích po celém světě – v Německu, Velké Británii nebo třeba v USA. S jazykovými kurzy, překlady a tlumočením mají přes 25 let zkušeností. 

Když není na koho se obrátit

Nejvyužívanějšími programy v agentuře Skřivánek jsou jednoznačně Microsoft 365, které komunikaci ve firmě značně ulehčují, pokud fungují tak, jak mají. V současné situaci, kdy se veškerá komunikace přesouvá do online prostředí, je mít k dispozici podporu techniků, kteří se postarají o nečekané výpadky bez dlouhého otálení, takřka zásadní. 


Výhodná cena, okamžitá podpora

Díky našemu direct partnerství pro poskytování služeb Microsoft 365 jsme schopni poskytovat společnosti Skřivánek Microsoft 365 za nejnižší ceny na trhu. Tím může společnost využívající licence pro své zaměstnance ušetřit nečekaně spoustu peněz na provoz a investovat je například do vývoje nových překladatelských aplikací. Nástavbou je od nás správa a konzultace v rámci nastavení a provozu, ale i při výběru správných licencí. K dispozici mají u Skřivánka podporu našeho technického centra 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou se tak soustředit na svůj business. 

Výhodné ceny Microsoft 365 a skvělá podpora


“Jednoznačně došlo k urychlení přesunu do online prostředí. Věřím, že přečkáme i toto nejisté období a vyplatí se nám všechny investice do zaměstnanců a do systémů, které jsme provedli v předchozích letech. On-line prostor s sebou přináší široké spektrum nástrojů, které můžeme v naší branži využívat,” říká Pavel Skřivánek, zakladatel a majitel agentury Skřivánek s.r.o.


Potřebujete, aby i vaše společnost plně fungovala v online prostředí a vaši zaměstnanci se mohli věnovat rozvoji vašich služeb? Naši odborníci na Správu IT a nastavení Microsoft 365 jsou nejlepší podporou pro vaši společnost. Neváhejte se s námi poradit, jak konkrétně můžeme pomoci u vás.


Jak spolupráci s ČMIS hodnotí agentura Skřivánek?

“Získali jsme zajímavou pozici na americkém trhu. Proto se potřebujeme soustředit na upevňování a rozvoj této naší pozice. Ve spolupráci s ČMIS a jejich technickou podporou se nám daří fungovat stále lépe v online prostředí, kde vidím budoucnost našeho businessu. Nemusíme se tak starat o technické záležitosti a máme jistotu, že když cokoli spadne, tak se o to podpora ČMIS postará bez dlouhého čekání. Společně jsme se pustili do vývoje nového překladatelského softwaru a velký přínos vidím také v zabezpečení citlivých dat na cloudových úložištích – to je s přechodem do online pro nás stěžejní téma.”
Oldřich Novák, vedoucí IT oddělení, Skřivánek s.r.o.
http://www.skrivanek.cz

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům

Přečtěte si další studie

Hosting ERP SAP HANA pro našeho klienta Metalcom

Přečíst studii

Klient ve vendor-lockinu? Dokázali jsme pomoct, i když jsme neviděli do interního systému a ušetřili miliony

Přečíst studii

Kompletní managed IT infrastruktura pomáhá rozvoji businessu v Euromedii

Přečíst studii
Více studií

Aby vaše IT fungovalo jak má, ozvěte se ČMIS.

* Vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí
Děkujeme, za Váš zájem. Poslali jsme Vám email.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.