Naši zákazníci

Podnikají v oblastech výroby i služeb a spoléhají na Cloud a IT řešení od ČMIS.
Dodáváme řešení pro...
Značky, pro které dodáváme IT řešení

ČMIS a klienti

Díky investicím do nejlepších technologií a neustálému rozšiřování znalostí přinášíme optimální, cenově dostupná a bezpečná řešení našim klientům. Poskytujeme IT služby firmám, které stejně jako my, usilují o maximální spokojenost svých zákazníků, ať už externích či interních.

Přečtěte si, jak pomáháme

Naši klienti

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

Knihy Dobrovský, rodinné knihkupectví, které se od jednoho stolku s knihami rozrostlo na 100 prodejen po celé ČR. Denně prodávají na 6 000 knih a na skladu u nich najdete téměř 88 000 titulů. Původně v knihkupectví spravoval IT jeden člověk. My jsme přišli s návrhem modernizace IT pro větší komfort zákazníků, návrhem kompletně nové infrastruktury, na které poběží prodejní systém Flores běžící na SQL serverech.

No items found.

Největší nakladatelský dům v ČR vydávající více než 2 000 knižních titulů ročně. Provozují také obchod s elektronickými knihami a audioknihy. Vedle nakladatelské činnosti provozují vlastní knižní logistickou a distribuční síť. My Albatros Media provozujeme privátní cloud, implementovali jsme IT infrastrukturu zahrnující služby datového centra a úspěšně navýšili výpočetní výkon a kapacitu pro spuštění nových webových portálů nakladatelství.

No items found.

No items found.

Společnost Skřivánek je největší jazykovou agenturou v ČR, kde má pobočky v 17 městech, avšak působí ve 14 zemích po celém světě. My jim zařizujeme MS Office 365, aplikační hosting SDL Trados Groupshare a také ve spolupráci s AppOnFly jsme vyvíjeli překladatelský software SDL Tradost Studio.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

AUTO JAROV je největším obchodním domem automobilů nejen v Praze, ale i v celé ČR. Nezabývá se však jen prodejem vozů, ať už nových či zánovních, ale i motocyklů, zahradní techniky, financováním vozů, servisem, disponuje vlastní lakovnou, STK nebo čerpací stanicí. Velká péče je věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. My jsme pro AUTO JAROV zdokumentovali prostředí a navrhujeme konfiguraci, vylepšujeme maintenance, plán zálohování, nastavení SQL pro potřeby Helios Green a taky permanentní diagnostiku. S důrazem na bezpečí dat.

ASEKOL je neziskově hospodařící společnost zajišťující sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů s více než 15 000 sběrnými místy. My jim poskytujeme privátní cloud, navrhovali jsme a implementovali kompletní modernizované IT prostředí vedoucí k výraznému snížení nákladů a současně zvýšení dostupnosti a spolehlivosti.

Velkoobchod s ovocem a zeleninou a výroba potravin začínal tím, že pěstoval čerstvé bylinky v květináčích. Dnes zásobují širokou síť obchodních řetězců v ČR a SR nebo v Maďarsku a Polsku, ale také řadu kvalitních restaurací v Praze a okolí. Naši lidé pro TITBIT provozují aplikační hosting a správu informačního systému KARAT, virtuální privátní servery, Microsoft SQL, ale především IT podporu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

Vizí NeoVize jsou zdravé oči bez brýlí a kontaktních čoček. Jde o moderní, inovativní oční kliniku zaměřenou na oční operace. My v klinice nasazujeme Office 365 a poskytujeme virtuální privátní servery, kompletní správu IT, bezpečnost a zálohování, včetně monitoringu.

No items found.

No items found.

No items found.

Smart software se kromě vývoje vlastních pokladních systémů SmartPOS a Markeeta zabývá systémovou integrací, implementací chytrých informačních systémů a vývojem specializovaných SW prostředků pro maloobchody a průmyslové výroby v ČR i zahraničí. My jim realizujeme provoz virtuálních privátních serverů pro zákazníky pokladních systémů SmartPOS nebo datové analytické sklady Microsoft SQL.

Sharry vyvíjí sjednocující systémy pro chytré moderní budovy, které jsou díky nim také přátelské. Jedná se o proptech startupu Sharry Europe, který kombinuje nemovitosti (property) a technologie (tech). Ve ČMIS jsme jim řešili správu, instalaci a hosting Linux serverů, správu produkčního prostředí Amazon Web Services, technickou podporu vývojářům a optimalizaci DevOps.

PRESCO GROUP je výrobcem a prodejcem originálních kalendářů a diářů, knih a dárkového sortimentu. Má výhradní licence na produkci papírenského a dárkového zboží, například Alfons Mucha Foundation, Krteček, Josef Lada a Malý princ. Společnost rovněž vyrábí kalendáře a diáře na zakázku a každoročně vydává katalog s více než 600 tituly.

Společnost MagicWare stojí na vývoji autorských SW produktů, jejich nasazení do specifického prostředí zákazníka a následné dlouhodobé podpoře provozu, zejména pro cestovní kanceláře. Hlavním technologickým směrem společnosti jsou aplikace běžící na centrálních cloudových serverech. My jim zajišťujeme managed servery pro provoz rezervačního systému, monitoring, zálohování a 24/7 support.

Stavební společnost MBQ staví na dlouhodobých zkušenostech klíčových zaměstnanců s velkými projekty. Nabízí široký rozsah stavebních, přepravních, projekčních a správních služeb s pokrytím i velkých projektů vlastními kapacitami ve všech klíčových oborech. My jim pomáháme se správou aplikačního a databázového serveru nebo správou komplexního řídícího systému IPOS.

Společnost JS partner poskytuje zázemí v oblasti vývoje, implementace a služeb souvisejících s informačními systémy. Cílem je zvýšit efektivitu informačních systémů integrací do jednoho komplexního. My jim zajišťujeme kompletní správu IT prostředí, aplikační hosting, hostovaný desktop a Microsoft SQL.

Euro Pool System je přední poskytovatel logistických služeb v oblasti vratných obalů v evropském dodavatelském řetězci čerstvého zboží. Skládací přepravky optimalizují dodavatelský řetězec a budují udržitelnou budoucnost. My jim zprostředkováváme správu IT prostředí a 24/7 podporu uživatelů v ČR, SR, Polsku, Maďarsku nebo projektovou koordinaci lokálních IT projektů s centrálou v Holandsku.

Dynex se zaměřuje na distribuci laboratorního vybavení v ČR a SR, ale také na vývoj a výrobu laboratorních přístrojů a diagnostik a jejich export do celého světa. Mezi klienty patří klinické laboratoře, vědecká pracoviště, ale také transfúzní centra, forenzní laboratoře, potravinářské, zemědělské a veterinární laboratoře. Naši lidé pro společnost zajišťují správu fyzických i virtuálních serverů, Hyper-V cluster, monitoring a správu informačního systému Altus Vario.

Dopravně obchodní centrum v Českých Budějovicích je moderní centrum unikátní tím, že na jeho střeše je situováno autobusové nádraží. Díky tomu je centrum hodně frekventované a plné různých důležitých dat. My jim proto spravujeme virtuální privátní servery a aplikační hosting.

Derma Medical Clinic je špičková moderní klinika, která se specializuje na laserovou léčbu dermatologických a specifických onemocnění a spolupracuje s Ústavem experimentální medicíny AV ČR. ČMIS zajišťuje aplikační hosting ČMIS Premium VPS, informační systém Medicus a ekonomický systém POHODA, včetně kompletní správy IT.

CreaSoft vyvíjí softwarová řešení pro moderní finanční zprostředkovatele, která zvyšují efektivitu práce a usnadňují práci obchodníkům s finančními produkty. My pro Creasoft spravujeme privátní cloud, zajišťujeme migrace, implementace a správu rozsáhlé IT infrastruktury zahrnující služby datového centra, virtuálních privátních serverů, databázového a webového aplikačního prostředí.

Bunzl CS je velkoobchodní a distribuční společnost specializující se na spotřební obalový materiál a čisticích, úklidových a ochranných prostředků. V ČR a SR poskytují služby pro maloobchod, rychlé občerstvení, catering, jídelny a potravinářské firmy. Ve ČMIS pro ně spravujeme IT strukturu, servery i sítě. Monitorujeme, zálohujeme, dokumentujeme IT prostředí a licenční management.

Finshape poskytuje vývoj a dodávku SW pro finanční instituce. Jedná se především o produkty a rozhraní pro bankovní systém MIDAS, napojení na platební systémy a systémy pro správu platebních karet. My jsme pro Finshape navrhli infrastrukturu datového centra pro vývoj a testování bankovního SW.

Společnost AVAPS je přední český výrobce a dodavatel požárních bezpečnostních zařízení, jako jsou roletové požární uzávěry a kouřové zábrany. Své produkty dodávají na několik evropských trhů. My ve ČMIS pro AVAPS provozujeme virtuální privátní servery a spravujeme kompletní IT, včetně WiFi sítí.

Autocentrum Šmucler se zabývá prodejem vozů nových i ojetých, ale svým zákazníkům nabízí nejen prodej, ale i servis vozů, pronájem, financování, pneuservis, opravu karoserií, lakovnu, odtah nebo měření emisí. Fungují na informačním systému Helios Green a my jim zajišťujeme bezpečí dat a celkově nastavujeme novou strukturu IT – databázové aplikační servery, chytré zálohování, implementace Office 365 nebo třeba rekonstrukce Wi-Fi sítě s 200 síťovými přípojkami.

Auto Jeremiášova se v současnosti specializuje na prodej a servis vozů značek Kia, Mazda, Mitsubishi, Toyota a Lexus. Kromě klasických servisních služeb nabízejí i speciální klempířské a lakýrnické práce a péči o zákazníky na vysoké úrovni. My pro ně spravujeme fyzické i virtuální servery, Office 365 nebo informační systém Altus Vario a IS Caris.

Armádní servisní je příspěvkovou organizací resortu Ministerstva obrany ČR s hlavním úkolem servisní podpory a zajištění kvalitního technického a provozního zázemí AČR. V současnosti především zajišťuje služby spojené s výrobou a rozvodem tepla a teplé vody, úpravou odpadních vod a s poskytováním ubytování pro účely AČR a MO. Ve ČMIS pro organizaci zajišťujeme privátní cloud, migraci cloudových služeb a služby cloud computingu.

Amundi je přední evropský správce aktiv spravující celou řadu finančních řešení určených k zhodnocení úspor, která jsou nabízena bankami a distribučními partnery v různých evropských i světových zemích. ČMIS pro společnost Amundi zajišťuje provoz aplikačních serverů v našem datovém centru pro případ nedostupnosti primárních systémů.

Komunikační agentura přinášející klientům měřitelné výsledky. Zajišťuje reklamní a produkční práce, média, školení, projektový management a IT služby. My jim pomáháme především s aplikačním hostingem CRM a kompletní správou IT prostředí.

ASW Systems se specializuje na vývoj a instalace pokladních a skladových systémů pro gastronomické provozovny, obchody a služby. Restaurační a pokladní systém SEPTIM, který vyvinuli, je nejrozšířenějším pokladním systémem v ČR. My pro tento restaurační systém provozujeme virtuální privátní servery s operačním systémem Linux.

No items found.

Názory klientů

Ivana Holá, finanční konzultant
Titbit

"ČMIS nabízí podporu 24/7 a naše společnost má provoz 7 dní v týdnu – to je pro nás důležité."

Ivana Holá, finanční konzultant
Jaroslav Síkora, jednatel
Creasoft

"Pomocí měsíčních splátek na servery jsme vyřešili naši cashflow optimálním způsobem."

Jaroslav Síkora, jednatel
Viktor Kubíček, ICT manažer
Finshape

"ČMIS nám nabídl nejlepší cenu Office 365."

Viktor Kubíček, ICT manažer
Vojtěch Koudela, IT manažer
MagicWare

"Pro naše zákazníky je klíčová vysoká dostupnost služeb."

Vojtěch Koudela, IT manažer
Filip Novotný, výkonný ředitel
Avaps

"Oceňuji dlouhodobou kvalitu služeb i osobní proaktivitu jednotlivých zaměstnanců."

Filip Novotný, výkonný ředitel
Jan Prokop, finanční ředitel
Asekol

“Můžu si rozložit cashflow do předem známé doby a peněz.”

Jan Prokop, finanční ředitel

Máte zájem o některou ze služeb ČMIS

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme nejpozději do druhého dne.
* Po odeslání budou Vaše osobní údaje zpracovány za účelem vyřízení Vaší žádosti. Více informací o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.
Děkujeme za zájem. Ozveme se vám následující pracovní den.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
By browsing this site, you agree to our Cookies Policy