Kariéra

Vážení uchazeči o zaměstnání, v případě zájmu o zařazení do naší databáze uchazečů zašlete, prosím, životopis včetně průvodního dopisu na e-mail: personalni@cmis.cz.

IT specialista senior – Praha

Profil kandidáta:
  • Spolehlivý, pečlivý, zodpovědný, pracovitý
  • Podmínkou je praxe ve vedoucí pozici
Požadujeme:
  • Min. SŠ vzdělání, praxe 2 roky v IT oboru
  • Administrátorskou znalost produktů Microsoft – Windows 2003/2008 server (DC, AD, Terminal services), XP, Vista, 7
  • Znalost sítí na bázi TCP/IP
  • Znalost skriptování pod MS Windows
  • Výhodou znalost Linux/FreeBSD
  • Praxe minimálně 2 roky v oboru IT
  • ŘP B
Pracovní náplň:
  • Návrh a implementace IT řešení pro malé a střední podniky
  • Instalace a konfigurace pokročilých IT technologií
  • Správa klíčových serverů
  • Koordinace úkolů v IT oddělení
Nabízíme:
  • Zázemí úspěšné, stabilní a prosperující společnosti na Praze 7
  • Spolupráce formou práce na ŽL, mandátní smlouva
  • Platové ohodnocení – velmi solidní FIX dle zkušeností a praxe, 20 dnů placené dovolené, k dispozici mobil, notebook, služební vůz (k pracovním účelům)
  • Pracovní doba PO-PÁ – 8:00 – 17:00
  • Důkladné zaškolení, týmová spolupráce
  • Zajímavou a odpovědnou práci v dobrém pracovním týmu
  • Možnost výrazného profesního růstu ve specifickém oboru

IT specialista – Praha

Požadujeme:
  • Znalost produktů Microsoft, výhodou znalost Linux/FreeBSD
  • ŘP B
  • Důležitý je kladný vztah a schopnost poznávání nových technologií – vše ostatní naučíme.
  • Správa serverů, PC a sítí
  • Výběr, nákup a kompletace HW (i Hi-end servery)
  • Instalace a konfigurace SW
  • Uživatelská podpora
Nabízíme:
  • Možnost práce se špičkovými produkty a technologiemi
  • Kvalitní vzdělávací program
  • Vysoké ohodnocení v závislosti na dosahovaných výsledcích
  • Mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Dlouhodobá spolupráce, plný pracovní úvazek

Obchodní konzultant – Praha, celá ČR

Požadujeme:
  • Příjemné vystupování
  • Znalost práce v textovém a tabulkovém editoru
  • Základní přehled z oblasti IT, technické znalosti výhodou
  • ŘP B
  • Hledání vhodných obchodních příležitostí
  • Komunikace se stávajícími i novými klienty
  • Příprava optimálního řešení pro klienta
  • Realizace obchodních případů až do fáze předání technickému oddělení
Nabízíme:
  • Kvalitní vzdělávací program a špičkový informační systém pro práci s klienty
  • Silná marketingová podpora

Zaujala-li Vás některá z pozic, kontaktujte nás prosím na adrese personalni@cmis.cz nebo tel. čísle 775 775 667. Těšíme se na spolupráci!

Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost Českomoravské informační systémy s.r.o., sídlem Na Sypkém 89/9, 180 00 Praha 8, zpracovávala vaše osobní údaje pro účely jednání o uzavření pracovního poměru v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.