Kariéra

IT specialista senior - Praha

Profil kandidáta:

  • Spolehlivý, pečlivý, zodpovědný, pracovitý
  • Podmínkou je praxe ve vedoucí pozici

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, praxe 2 roky v IT oboru
  • Administrátorskou znalost produktů Microsoft – Windows 2003/2008/2012 server (DC, AD, Terminal services), XP, Vista, 7, 8
  • Znalost sítí na bázi TCP/IP
  • Znalost skriptování pod MS Windows
  • Výhodou znalost Linux/FreeBSD
  • Praxe minimálně 2 roky v oboru IT
  • ŘP B

Pracovní náplň:

  • Návrh a implementace IT řešení pro malé a střední podniky
  • Instalace a konfigurace pokročilých IT technologií
  • Správa klíčových serverů
  • Koordinace úkolů v IT oddělení

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné, stabilní a prosperující společnosti na Praze 7
  • Spolupráce formou práce na ŽL, mandátní smlouva
  • Platové ohodnocení – velmi solidní FIX dle zkušeností a praxe, 20 dnů placené dovolené, k dispozici mobil, notebook, služební vůz (k pracovním účelům)
  • Pracovní doba PO-PÁ – 8:00 – 17:00
  • Důkladné zaškolení, týmová spolupráce
  • Zajímavou a odpovědnou práci v dobrém pracovním týmu
  • Možnost výrazného profesního růstu ve specifickém oboru

Obchodní konzultant - Praha, celá ČR

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování
  • Znalost práce v textovém a tabulkovém editoru
  • Základní přehled z oblasti IT, technické znalosti výhodou
  • ŘP B

  • Hledání vhodných obchodních příležitostí
  • Komunikace se stávajícími i novými klienty
  • Příprava optimálního řešení pro klienta
  • Realizace obchodních případů až do fáze předání technickému oddělení

Nabízíme:

  • Vysoké ohodnocení v závislosti na dosahovaných výsledcích
  • Kvalitní vzdělávací program a špičkový informační systém pro práci s klienty
  • Silná marketingová podpora
  • Mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Dlouhodobá spolupráce, plný pracovní úvazek

Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost Českomoravské informační systémy s.r.o., sídlem Na Sypkém 89/9, 180 00 Praha 8, zpracovávala vaše osobní údaje pro účely jednání o uzavření pracovního poměru v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.